Felaket Kurtarma Hizmeti Nedir?

Felaket Kurtarma Hizmeti Nedir?

Deprem, sel, yangın gibi beklenmedik anda yaşanılan felaketler onucu firmaların iş akışının durmasına neden olabilecek veri kayıplarının önüne geçmek amacıyla felaket kurtarma hizmeti sağlanır. Önceden sahip olduğunuz veriler datacosmos veri merkezinde depolanır. Verilerinizin aynısı geri dönüşüm hizmeti sayesinde yeniden başka bir lokasyon halinde sisteme yüklenir. Güncelliğini sürekli koruyan bu uygulama aynı zamanda ihtiyacınıza göre değiştirilebilir. Sistem son olarak kullandığınız şekilde ve son kullanılan veriye göre kullanıma hazır hale gelir. İş hayatında verimliliği sağlanması için büyük önem taşıyan bu uygulamadan internet üzerindeki ilgili online firmalar ile faydalanabilirsiniz.

Avantajları

Kullanıma ihtiyaç duyduğunuz ancak ulaşamadığınız veriler nedeniyle müşteri kaybı yaşayabilir, kazançlarınızda azalma gibi sorunlar yaşanabilir. Ayrıca yeniden veri temin edebilmek için personellerinizin daha fazla çalışması gerekebilir. Güç, zaman ve maddi kayıplara yol açan veri kayıpları sonucunda hiçbir sorun yaşamdan iş akışınızın devam edebilmesi için yönetilen felaket hizmetinden yararlanabilirsiniz. Uzman ekibi ve güçlü alt yapısı ile sizlere kaliteli hizmet veren internet üzerindeki ilgili online firmalar sayesinde çok uygun fiyatlarla felaket kurtarma hizmeti alabilirsiniz.

Yedekleme ve Arşivleme Hizmeti

Önemli verilerinizi bir ya da daha fazla yere yedekleme imkanı sağlayarak hızlı geri dönüşümün yapılması istenilen verilere kolayca ulaşabilmenize yardımcı olur. Ayrıca sürekli kullanılmayan verilerin sitemde gereksiz yer almaları nedeniyle oluşabilecek karışıklıkları önlemek için arşivleme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sizlere iş hayatında büyük kolaylık ve güvence sağlayan bu hizmetler sayesinde kaygılarınızdan kurtulabilirsiniz.