Aygün Alüminyum’dan 2017 Rekoru Geldi!

Aygün Alüminyum’dan 2017 Rekoru Geldi!

Aygün Alüminyum gerçekleştirdiği başarılı satış oranlarına bir yenisini daha ekledi. Alüminyum Cephe Sistemleri üreticisi Schüco’nun dünyadaki gerçekleştirdiği satışların 2017 rekoru Aygün Alüminyum’un oldu.

Aygün Alüminyumun gerçekleştirdiği rekor satış oranı üretici firma Schüco tarafından ödüllendirildi. Schüco International KG Başkan Yardımcısı Sn. Dr. Jörg Westphal tarafından AYGÜN ALÜMİNYUM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Güneysel’ e takdim edildi.

Törene Aygün Alüminyum Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Arif Güneysel, Yönetim Kurulu Üyesi Sn. İlker Güneysel, İcra Kurulu Üyelerinden Sn. Gaye Abaoğlu, Sn. Türkan Yücel, Sn. Esat Sakallı, Sn. Can Arslan, Sn. Bülent Vural, Sn. Tamer Akpolat ve Schüco firmasından Türkiye Genel Müdürü Sn. Can Eren, Genel Müdür Yardımcısı Sn. Tarkan Belsan, Başkan Yardımcısı Sn. Ralf Wipperman katıldılar. Ödül töreni öncesinde AYGÜN ALÜMİNYUM’ un Ana Fabrikası ve 2. Fabrikası İmalat kısımları ziyaret edildi. İşletme Müdürü Sn. Tamer Akpolat tarafından hazırlanan brifing ile güncel projeler ve cephe sistemlerindeki yenilikler anlatıldı.

Aygün Alüminyum Firmasının Ülke Ekonomisine Katkısı

Aygün Alüminyum firması; 1979 yılında kurulan ve inşaat sektörünün alüminyum giydirme cephe dalında faaliyet gösteren; sektöründe Avrupa’da ilk 5 firma arasında gösterilen bir cephe taahhüt firmasıdır. Hem imalat hem montaj ve en önemlisi mühendislik hizmeti vererek yüksek teknoloji gerektiren kule tarzındaki yapıların ve prestijli projelerin dış cephelerini kaplamaktadır.

Aygün Alüminyum, dünyaca ünlü mimarların, müteahhitlerin ve işverenlerin, dünya üzerindeki yüzlerce projesini başarıyla hayata geçirmektedir. Yurt iç ve yurt dışındaki çalışanlarıyla, malzeme aldığı yüzlerce alt tedarikçileriyle, binlerce kişiye istihdam sağlamaktadır.

KAYNAK: https://www.star.com.tr/ekonomi/turk-sirket-aygun-aluminyumdan-2017-rekoru-haber-1373491/