Sabo Terlik Modelleri

Sabo Terlik Modelleri

Doktor ve hemşirelerin çalışırken rahat edebilmeleri amacıyla tasarlanan Sabo terlik bay bayan modelleri ile dikkat çekiyor. Hem doktor önlüğü hem de hemşire forması ile kombin yaparak şık görünmenizi sağlayan ayrıyeten de ayaklarınızı yormayan konforlu terliklerden çok memnun kalacaksınız. Erkekler için beyaz ve lacivert renkleri mevcut iken bayanlar için de kırmızı ve farklı desenli modelleri bulunmaktadır. Hello Kitty, çiçek, kurukafa, medikal, kelebek ve kedi desenli terliklerde farklı renkler kullanılmıştır. Her ayak numarasında rahatlıkla bulabileceğiniz Sabo terlik modelleri hakkında internet üzerindeki ilgili online firmalar tarafından bilgi alabilirsiniz.

Sabo Terliklerin Avantajları

Kaliteli yapısı ile sizlere kullanım kolaylığı sağlayan Sabo terlik özel tasarım tabanı ile güvenle yürüyebilirsiniz. Islak ve kaygan zeminlerde rahatça düşmeden yürüyebilmenize yardımcı olur. Kaymayan tabanı poliüretandan yapılmıştır. Üst ve iç kısmı %100 deri kullanılarak üretilen bu terlikler ayaklarınızı terletmez. Koku oluşumunu önleyen delikler ayaklarınızın gün boyu hava almasını sağlar. Hiçbir suni boya ve kimyasal yapıştırıcı kullanılmadan üretilen bu terlikler ayak sağlığınızı korur. Ayak yapısı ile kolayca uyum sağlayarak ağrı oluşumunu önler.

Fiyatları

Anatomik yapısı ile sizlere kullanım kolaylığı sağlayan terlikler kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Yıllarca kullanabileceğiniz dayanıklılıktaki bu ürünlere internet üzerindeki ilgili online firmalar ile de erişebilirsiniz. Çok ekonomik fiyatlarla sahip olabileceğiniz terlikler yumuşak dokusu ile ayaklarınızda tahriş oluşmasını engeller. Şıklık ve konfor kazandıran bu ürünleri severek kullanacaksınız.