LoL Unranked Hesap Satışı

LoL Unranked Hesap Satışı

LoL oyunu için ihtiyaç duyduğunuz hesapların satışını yapan siteler, oyunda daha aktif ve daha güçlü kalabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz donatıları bir arada sunar. Mavi öz destekli olan hesapların ilk sahibi siz olabilirsiniz. E-posta onayı alınmadan teslim edilen hesaplarda, kendi e-postanızı doğrulatarak hesabı tamamıyla ele geçirmek sizin elinizde. Düşük ban riskine sahip olan hesaplar genellikle 2 hafta ila 1 ay arasında garanti altındadır.

Hesabın Banlanması Durumunda Ücretsiz Yeni Hesap

LoL oyununda hesabı banlanan kişiler için ortalama 1 ay içerisinde yeni hesap verilmesi mümkündür. Hesaplarla birlikte kullanıcıya kapsül destekli sistemler de hediye edilebilir. Paket halinde sunulan hesapların içerisinde aynı zamanda kalıcı şampiyonlar da verilebilir. Birden fazla olan şampiyonlarla oyundaki gücünüzü kanıtlamak ve her defasında deneyimlerinizi yeni karakterlere aktarma fırsatına sahip olabilirsiniz.

LoL Unranked Hesap Satışı ile Yeni Karakterlere Sahip Olabilirsiniz

Geçmekte zorlandığınız seviyelere yeni karakterle sıfırdan başlayarak oyundaki deneyimlerinizi aktarabileceğiniz LoL unranked hesap satışı hesaplarıyla diğer ülke serverlarında bulunan oyunculara gücünüzü gösterebilirsiniz. En çok tercih edilen serverlar üzerindeki rekabette ben de varım diyebilmek için ihtiyacınız olan internet sayfaları üzerindeki güvenilir satış siteleri vasıtasıyla kullanıcılara sunulur.

LoL Oyunundaki İlk 30 Seviyeyi Kolaylıkla Geçin

LoL oyununda geçmesi en zor olan ilk 30 seviyenin çok kolay bir şekilde geçilmesine olanak sağlayan yedek hesaplar genellikle profesyonel oyuncular tarafından tercih edilir. Ranklı oyunlara temiz hesapla çıkmak isteyenlerin özellikle tercih ettiği bu hesaplar düşük seviyede hesabı bulunan kişilerin çok kısa bir süre içerisinde yükselmesine olanak tanır. Güvenli bir şekilde hesap kasım işlemlerinin yapıldığı VPN destekli sistem, oyuncuların herhangi bir sorun yaşamadan hesaplarını kullanmalarına olanak tanıyor.