Hac ve Umre Hediyeleri

Hac ve Umre Hediyeleri

Hac ve umreden döndükten sonra gelen misafirlere ve sevdiklerinize vereceğiniz hediyelerde dini bir anlam ve değer olması çok önemli. Bunun için İslami anlamı olan hediyeler tercih edilir ve kutsal toprakların manevi havası daha derinden hissedilir. Tesbih, seccade, zemzem takımı, yasin çeşitleri, misvak gibi dini anlamı olan ürünler hac ve umre dönüşü sevdiklerinize ve gelen misafirlerinize vereceğiniz en özel hediye seçenekleridir. Tek veya set halinde alabilirsiniz. Bu tamamı ile sizin kimlere nasıl bir hediye vermek istediğinize bağlı.

Özel Tasarım Yasin Setleri

Yasin setlerinde tesbih, kadife kaplama yasin ve çantada taşınacak hafiflik ve şıklıkta seccade vardır. Ürünlerde renkleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Düz kadife, simli kadife veya sesli yasin çeşitleri de üzerinde ayna pleksi üzerinde Allah lafsıyla oldukça şık ve sevdiklerinizin beğeneceği hediye seçenekleridir. Soft ve neon renklerin kadife kumaş üzerindeki duruşu gerçekten çok güzel. Bordo, yeşil, mavi, pembe, beyaz, mor ve aradığınız tüm renklerde incili teşbih ve kadife yasin setleri için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Yasin Kitaplarında Türkçe Okunuş Avantajı

Arapça bilmeyenler için Türkçe okunuş özelliği olan yasin kitaplarında her hafta ve özel günlerde okunacak tüm dua ve surelerde Arapça metin, Türkçe okunuş ve Türkçe meal özelliği vardır. Gittiğiniz yere çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz boyutlarda ve hafifliktedir. Uygun fiyat için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.