Comfort Serisi Cam Duşakabilerin Özellikleri

Comfort Serisi Cam Duşakabilerin Özellikleri

Dijital Renkli Cam Duşa kabinlerin Özellikleri

Banyolarda kullanımı ihtiyaç haline gelen duşa kabinlerin yapımında dayanıklı ve kolayca temizlenebilen kaliteli camlar kullanılır. Sizlere duşa kabin lüks ürünler sunan href=" firması sayesinde banyonuzu daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Hem banyo mobilyalarınızın ıslanmasını ve banyonuzda nem oluşmasını önleyen hem de suyun küvet ya da tekne içinde kalmasını sağlayan bu kabinler oldukça geniştir. Her banyoya kolayca uyum sağlayabilen bu ürünler farklı ebat ve modellerde tasarlanmıştır. Oval duş teknesi ya da küvet isteyenler için 2 sabit bir açılır kapıdan oluşan kabinler menteşe ile monte edilir. İstediğiniz duşa kabinlerin kare ya da dikdörtgen şeklinde olmasına bağlı olarak açılır kapı sayısı belirlenir.

Duşa kabinlerin Faydaları

Modern banyo tasarımlarından bir olan dijital renklerin cam üstünde işlenmesi ile yapılan duşa kabin lüks modeller ile banyonuzu daha gösterişli hale getirebilirsiniz. Banyonuzda ferahlık hissini veren bu ürünlerde cam üstüne dikey ve yatay çizgiler, daireler, balık, çiçek, ağaç, yaprak gibi her türlü motif işlenmiştir. İstenilen kısmı cam istenilen kısmı ise buzlu cam olarak tasarlanan bu ürünleri yıllarca kullanabilirsiniz.

Banyoları daha kullanışlı hale getiren duşa kabinler buzlu cam ya da renkli cam kullanılarak tasarlanır. Küvet ya da duş teknesi üzerine montajı yapılan bu kabinler her boydaki insanın içine kolayca girebileceği genişlikte kapılara sahiptir. Sıçrayan su damlalarının kolayca temizlenebilir ve dayanıklı olan bu ürünlere smartdus.com.tr firması ile ulaşabilirsiniz.