Knight Online Premium Cash Fiyatı

Knight Online Premium Cash Fiyatı

Knight Online, Malezya menşeli MGame ve Noah System’in ortaklaşa kurguladığı oyunlarından… Ayrıca tüm dünya genelinde seksenden fazla ülkede milyonlarca oyuncusu var. Sizde bu oyuna dahil olmak için sayfalarındaki Knight Online Premium Cash Fiyatını inceleyebilirsiniz.


Knight Online Oyun Karakterleri

Oyunda El Morad insan ırkını ve Karus’lar ise Orc ırkını temsil ediyor. Ölümüne bir mücadelenin gerçekleştiği bu oyunda kaleyi ele geçirmek için amansız ve büyük bir savaş veriliyor. Knight Online ücretsiz oynanan bir oyun ve bu oyunu oynarken bazı ayrıcalıklara ihtiyacınız olacak. Bu ayrıcalıkların en başta geleni de Premium paketleri.


XP Premium 2796 Cash

istediğiniz zaman oyuna girme kolaylığı verir. 1-80 level, altın olta, 10 büyülü çekiç, %300 fazla deneyim, Exp flash ürünleri kazandırır. Ölünce %1 deneyim kaybedersiniz, kazanırsanız da Noah paranız x 2 değerinde iki katına çıkar.

ISC Premium 2159 Cash

1-83 Level %30 fazla deneyim kazancı sağlarken, ölünce %2,5 deneyim kaybı zağlar. Her düşman öldürdüğünüzde 12 Np fazla kazanç sağlar. 1 aylık Altın Kazma ve 30 büyülü çekiç verir. DC flash ürünlerini kullanabilirsiniz. DC satıcısı aktifleşir ve potion ve buff alırsınız .

Latinum Premium 2796 Cash

1-50 level için %400, 51-83 level için %100 ekstra experience kazanırsınız. X2 Noah para, 800 cash hediye, 1 tane Trina sağlarken her öldürdüğünüzde 5 Np fazla kazandırır. Yanı sıra OLD PREMiUM 1996 Cash ve BRONZE PREMiUM 716 Cash gibi ürünler satın aldığınızda da oyunda birçok ayrıcalığınız olacaktır. Burada saydığımız tüm Premium paketlerini sayfalarından en iyi fiyatlara satın alabilirsiniz. En iyi Knight Online Premium Cash Fiyatı için doğru adres